AlfaJet AKT Serisi Kaset ve Pano Tip Rezistanslı Elektrikli Isıtıcılar
| AKT Kaset ve Pano Tip Rezistanslı Elektrikli Isıtıcı | |
| Model | Alfa AKT-….. |
| Mains Voltage | 220V/380 / 440V / 460V – 50/60Hz – 3P – IP55 – T3 ( İsteğe Göre ) |
| Air Flow (M3 / H) | isteğe göre |
| Total Power | 2 ila 500 KW isteğe bağlı Pano ve Kumanda Sistemi |
| Control | İsteğe Bağlı / Control Panel |
| Body Leakage Current | ‘’0 Current’’ No Current ( Opsiyon ) |
| Kcal / H | ……. |
| Btu / H | ……. |
| Sound Decibel (Db) | ……. |
| Case Material | İsteğe Bağlı Galvanize Çelik yada AISI316 Paslanmaz Kabin |
| Resistance | AISI 304 Stainless steel |
| Dimensions (L / W / H) | Özel Üretim İsteğe Göre Değişebilir |
| Weight (Kg) | —– |
| Atex Class ( Opsiyon) | ıı 2G Ex-d IIC T3 / IP:66 Ex-PROOF / ZON1 – ZON2 |
| ETA-EX ATEX Ex-Proof Patlama Korumalı Fanlı ısıtıcılar, II2G Eexd IIC T3 | |
| EX-PROOF SINIFI : II2G EExd IIC T3 / IP:55 Ex-PROOF / ZON1 – ZON2 | |
| Atex Ex Proof Fan Electric Heater Systems specially designed for Cargo Ships, Oil Ships, Ships, Boiler Rooms, Ship Control Rooms. | |
| Kapasite KW | 2.5 — 5 KW |
|---|---|
| Kcal/h | 2.200 — 4.400 Kcal/h |
| Btu/h | 8.650 — 17.340 Btu/h |
| Debi (m3/h) | 1000 m3/h |
| Voltaj Frekans (V,hz) | 230V — 50hz |
| Ölçüler(Boy/En/Yükseklik)(mm) | 375 / 354 / 451mm |
| Ağırlık (kg) | 9 kg |
| Ses Desibel (dB) | 53 db |
“AlfaJet AKT Serisi Kaset ve Pano Tip Rezistanslı Elektrikli Isıtıcılar” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
İlgili ürünler
Ex Proof Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı – Exproof Atex Industrial Type Fan Heater
Alp-ETA-EX40 Heater Unit Ex Proof Fanlı Isıtıcı 40KW 4.500m3/h
Ex Proof Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı – Exproof Atex Industrial Type Fan Heater
Alp-ETA-EX10 Heater Unit Ex Proof Fanlı Isıtıcı 10KW-1.500m3/h
Ex Proof Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı – Exproof Atex Industrial Type Fan Heater
Alp-ETA-EX30 Heater Unit Ex Proof Fanlı Isıtıcı 30KW 4.000m3/h
Ex Proof Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı – Exproof Atex Industrial Type Fan Heater
Alp-ETA-EX2 Heater Unit Ex Proof Fanlı Isıtıcı 2,5KW-400m3/h
Ex Proof Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı – Exproof Atex Industrial Type Fan Heater
Alp-ETA-EX50 Heater Unit Ex Proof Fanlı Isıtıcı 50KW 6.900m3/h
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater



















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.