PP-PE Asit Buharı Fanı EP 202 Salyangoz Asit ve Kimyasal Ortam Fanı 1.100m3/h
| Modeli | PP Asit Fanı EP 202 Salyangoz Asit ve Kimyasal Ortam Fanı 1.100m3/h |
| Şebeke Bilgileri | 380V – 50Hz – 0,18Kw – IP:55 – 2750dd |
| Hava Debisi | 1,100 m3/h |
| Bağlantı Ölçüleri | Ø =160 mm |
| Ses | 58 db |
| Ağırlık | 9KG |
| Motor | 0,18 KW IP55 IE2 Direkt Akuple Motor ( Hava Akımı Dışında) |
| Pervane Malzemesi | Polietilen veya Poliproplen Plastik Kanat |
| Gövde Şase Malzemesi | st37 Çelik Üzeri Epoksi Boyalı veya Elektrostatik Boyalı veya Galvanize Çelik |
| Ek Özellik | – Emiş ve Üfleme Borusu Bağlanabilir (OPSİYONEL) |
| – Mobil Taşınabilir, Firen Tekerlekli, 10mt Kablolu (OPSİYONEL) | |
| – Üzerinden Start Stop IP66 Şartel (OPSİYONEL) | |
| – 2 Yıl Garanti |
Mobil Asit Fanı Fiyatları,
Mobil Endüstriyel Asit Fanı Çeşitleri,
Mobil Çatı Baca Tipi Asit Fanı Grupları,
Mobil Exproof Asit Fanı,
Mobil Asit Buharı Egsoz Fanları,
Taşınabilir mobil Asit Fanı,
Mobil portable Asit Fanı,
Mobil taşınabilir Asit Fanı,
| Kapasite KW | 2.5 — 5 KW |
|---|---|
| Kcal/h | 2.200 — 4.400 Kcal/h |
| Btu/h | 8.650 — 17.340 Btu/h |
| Debi (m3/h) | 1000 m3/h |
| Voltaj Frekans (V,hz) | 230V — 50hz |
| Ölçüler(Boy/En/Yükseklik)(mm) | 375 / 354 / 451mm |
| Ağırlık (kg) | 9 kg |
| Ses Desibel (dB) | 53 db |
“PP-PE Asit Buharı Fanı EP 202 Salyangoz Asit ve Kimyasal Ortam Fanı 1.100m3/h” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
İlgili ürünler
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater
Ex Proof Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı – Exproof Atex Industrial Type Fan Heater
Alp-ETA-EX7.5 Heater Unit Ex Proof Fanlı Isıtıcı 7.5KW-1.000m3/h
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater
AlfaJet 150KW Sanayi Tip Endüstriyel Fanlı Elektrikli Isıtıcı
Ex Proof Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı – Exproof Atex Industrial Type Fan Heater
Alp-ETA-EX60 Heater Unit Ex Proof Fanlı Isıtıcı 60KW 6.900m3/h
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater
Ex Proof Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı – Exproof Atex Industrial Type Fan Heater
Alp-ETA-EX15 Heater Unit Ex Proof Fanlı Isıtıcı 15KW 2.250m3/h
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater
AlfaJet 80KW Sanayi Tip Endüstriyel Fanlı Elektrikli Isıtıcı
Ex Proof Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı – Exproof Atex Industrial Type Fan Heater
Alp-ETA-EX10 Heater Unit Ex Proof Fanlı Isıtıcı 10KW-1.500m3/h





















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.