Alp-ETA-EX15 Heater Unit Ex Proof Fanlı Isıtıcı 15KW 2.250m3/h
| Alp-ETA-EX 015 Heater Unit Ex Proof Fanlı Isıtıcı | |
| Model | Alp-ETA Ex/15 |
| Mains Voltage | 380 / 440V / 460V – 50/60Hz – 3P – IP55 – T3 |
| Air Flow (M3 / H) | 2.250 m3/h |
| Total Power | 7,5 KW – 15 KW (7.500 Watt – 15.000 Watt ) / 2 Level |
| Control | Ex-d Thermostat / Control Panel |
| Body Leakage Current | ‘’0 Current’’ No Current |
| Kcal / H | 6.600 – 13.200 Kcal/h |
| Btu / H | 26.010 – 52.020 Btu/h |
| Sound Decibel (Db) | 56dB |
| Case Material | Epoxy Coating on Aluminum |
| Resistance | Ex-d / AISI 304 Stainless steel |
| Dimensions (L / W / H) | 800 x 600 x 600mm |
| Weight (Kg) | 62 kg |
| Atex Class | ıı 2G Ex-d IIC T3 / IP:66 Ex-PROOF / ZON1 – ZON2 |
| ETA-EX ATEX Ex-Proof Patlama Korumalı Fanlı ısıtıcılar, II2G Eexd IIC T3 | |
| EX-PROOF SINIFI : II2G EExd IIC T3 / IP:55 Ex-PROOF / ZON1 – ZON2 | |
| Atex Ex Proof Fan Electric Heater Systems specially designed for Cargo Ships, Oil Ships, Ships, Boiler Rooms, Ship Control Rooms. | |
AÇIKLAMA
Ürünün tamamını kapsayan ATEX sertifikası, 220 V – 380V – 440V ve 460V enerji beslemesi, özel atex korumalı rezistanslar ve elektrik bağlantıları, dahili fan sistemi.
Ruffneck ™ FE2 ısıtıcılar, tehlikeli yerlerde kullanım için 94/9 / EC, 2014/34 sayılı Direktife CE İşaretli ve ATEX Onaylıdır. Belirli patlayıcı gazların veya tozların bulunabileceği petrol rafinerileri, petro kimya tesisleri, kağıt hamuru ve kağıt fabrikaları, tehlikeli atık depolama tesisleri, atık su arıtma tesisleri vb. Gibi kuru iç mekan endüstriyel uygulamaları için tasarlanmıştır.
Tüm FE2 ısıtıcıları, daha yüksek verimlilik, daha hızlı ısınma ve eşanjörün karşısında eşit ısı dağılımı sağlayan VacuCore® sıvıdan havaya ısı eşanjörüne sahiptir. Gerekirse, tüm çekirdekli yeni bir çekirdekli kolayca ve güvenle değiştirilebilir.
- Modeller 2,5kW – 5kW – 7,5kW – 10kW – 15kW- 22kW – 35kW – 40kW – 50kW – 60kW ve 220 – 460V arasındadır.
- Isıtıcı göbeği tertibatı, motor ve fan düzeneğini de barındıran sağlam, epoksi kaplı, 12 ayar çelik kabinde bulunur
- Ayarlanabilir panjurlar hava akışının yön kontrolünü sağlar
- Çelik örümcek ve göbek ile alüminyum fan kanatları; dar aralık, iki parçalı fan koruması tüm hareketli parçalara karşı emniyet sağlar
- Korozyon koruması için çinko kaplı bağlantı elemanları
- Üç uzun ömürlü, düşük watt yoğunluklu, yüksek dereceli metal kılıflı elemanlar
- İsteğe bağlı yerleşik termostat
- İsteğe bağlı yerleşik bağlantı kesme anahtarı
- Standart metrik alan bağlantısı (M 32)
- CE / ATEX II2, Ex d IIA ve IIB T3 Bölgeleri 1 ve 2, EAC işaretli
Teknik özellikler
- Motor : Direkt akuple
- Hava akışı : Aksiyal
- Koruma sınıfı : IP:55
- Atex sınıfı : ıı 2G Ex-d IIB T3
- Üretim yeri : ANKARA / TÜRKİYE
Genel özellikler
- Rezistanslar : Özel çelik tüp rezistans
- Voltaj aralığı : 220 – 460 V
- Montaj yeri : Duvar veya zemin tipi
- Kullanım alanı : Tehlikeli ortamlar
- Montaj şekli : Portatif
15 Kw FE2 Atex Ex-Proof elektrikli fanlı ısıtıcı,
15 Kw sanayi tipi exproof ısıtıcı,
15 Kw endüstriyel exproof ısıtıcı,
15 Kw patlama korumalı exproof ısıtıcı,
15 Kw tehlikeli ortam ısıtıcısı,
15 Kw atex fanlı ısıtıcı,
15 Kw ex ısıtıcı,
15 Kw ex-proof ortam ısıtıcısı,
15 Kw atex belgeli ısıtıcı,
15 Kw duvar tipi exproof ısıtıcı,
15 Kw mobil exproof ısıtıcı,
15 Kw taşınabilir exproof ısıtıcı,
15 Kw monofaze 220 volt atex ısıtıcı,
15 Kw trifaze 380 volt atex ısıtıcı,
15 Kw sanayi tipi exproof ısıtıcı ankara,
15 Kw sanayi tipi exproof ısıtıcı istanbul,
15 Kw sanayi tipi exproof ısıtıcı izmir,
15 Kw sanayi tipi exproof ısıtıcı türkiye,
15 Kw sanayi tipi exproof ısıtıcı kanada,
15 Kw ruffneck fe2 atex heater unit,
15 Kw pitsan eta ex exproof ısıtıcı,
15 Kw fiyatları, modelleri,
15 Kw özellikleri exproof ısıtıcı nedir,
15 Kw exproof ısıtıcı nerede kullanılır.
| Kapasite KW | 2.5 — 5 KW |
|---|---|
| Kcal/h | 2.200 — 4.400 Kcal/h |
| Btu/h | 8.650 — 17.340 Btu/h |
| Debi (m3/h) | 1000 m3/h |
| Voltaj Frekans (V,hz) | 230V — 50hz |
| Ölçüler(Boy/En/Yükseklik)(mm) | 375 / 354 / 451mm |
| Ağırlık (kg) | 9 kg |
| Ses Desibel (dB) | 53 db |
“Alp-ETA-EX15 Heater Unit Ex Proof Fanlı Isıtıcı 15KW 2.250m3/h” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
İlgili ürünler
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater
AlfaJet 200KW Sanayi Tip Endüstriyel Fanlı Elektrikli Isıtıcı
Kanal Pano ve Kaset Tip Elektrikli Isıtıcılasr
AlfaJet AKT Serisi Kaset ve Pano Tip Rezistanslı Elektrikli Isıtıcılar
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater
AlfaJet 80KW Sanayi Tip Endüstriyel Fanlı Elektrikli Isıtıcı
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater
AlfaJet 125KW Sanayi Tip Endüstriyel Fanlı Elektrikli Isıtıcı
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater




















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.