AlfaJet 100KW Sanayi Tip Endüstriyel Fanlı Elektrikli Isıtıcı
| Modeli | Alfa-Jet 100 kw Sanayi Tipi Elektrikli Fanlı Isıtıcı |
| Kapasite | 50 – 100 KW ( 50.000Watt-100.000Watt) |
| Kcal/h | 44.000 – 88.000Kcal/h |
| Btu/h | 173.400 – 346.800Btu/h |
| Ses Desibeli | 82 db |
| Hava Debisi | 10.000 m3/h |
| Çalışma Voltajı | 380V – 50hz [Opsiyon ( 3P Trafolu 460Volt-60Hz )] |
| Ölçüler | Boy/En/Yükseklik 1.250x700x900mm |
| Ağırlık | 125kg |
| Açıklama | -Ergonomik Şık Tasarım |
| -3 Yıl Garanti | |
| -Yüksek Isıtma | |
| -Ortam ve Üfleme Sıcaklığı Kadranı | |
| -Tekerlekli ve Mobil Kolay Taşıma | |
| -Sökülebilir ön Davlumbaz ( Boru Bağlanabilir) |
AlfaJet 100 ; Endüstriyel Fanlı Elektrikli Isıtıcı Ürün hem ısıtma işlemini hem de soğutma işlemini bir arada yapabilen tasarıma sahiptir.
Sanayi Tipi Endüstriyel Elektrikli Fanlı Isıtıcı, sadece tasarımı ile göze çarpmaz aynı zamanda yer, zemin veya duvara montajlı kullanım avantajları ile inşaat konteynerleri, salonlar veya küçük tamirhaneler için ideal bir
Bu pratik elektrikli ısıtıcılar, mazot ve gaz kullanılarak ısıtmanın tercih edilmediği mekanlarda oldukça iyi bir alternatiftir.
Entegre bağlantı kablosuna sahip olan elektrikli ısıtıcıyı, prize takmanız yeterlidir. Arzu edilen sıcaklık, entegre termostat sayesinde kademesiz olarak ayarlanabilir.
Ayrıca sahip olduğu fan, ısıtma fonksiyonu olmadan da işleme geçirilebilir.
Geliştirilmiş donatımları, örneğin termal korumalı fan ve aşırı ısınma koruması gibi özellikleri yani sıra, çift kaplı tasarımı ile ideal bir ısı izolasyonu sağlar.
Mobil kullanımlar için tasarlanmış olan elektrikli ısıtıcılar, sahip olduğu taşıma kolu sayesinde her yerde kullanılabilir.
Akıllı enerji tasarrufu: Ayarladığınız değere ulaşıldığında ısıtma cihazının termostatı sadece ısıtma bobini kapatmaz aynı zamanda vantilatörü de durdurarak cihazın elektrikle çalışan tüm birimlerini durdurur. Çalışma esnasında ortam ısısı istenilen değerin altına düştüğünde fan ve ısıtıcı cihaz tekrar otomatik olarak devreye girer. Bu nedenle diğer alternatiflere göre çok daha ekonomik bir ısıtma sağlar
100 Kw fanlı ısıtıcı,
100 Kw sanayi tipi fanlı ısıtıcı,
100 Kw ısıtıcı,
| Kapasite KW | 2.5 — 5 KW |
|---|---|
| Kcal/h | 2.200 — 4.400 Kcal/h |
| Btu/h | 8.650 — 17.340 Btu/h |
| Debi (m3/h) | 1000 m3/h |
| Voltaj Frekans (V,hz) | 230V — 50hz |
| Ölçüler(Boy/En/Yükseklik)(mm) | 375 / 354 / 451mm |
| Ağırlık (kg) | 9 kg |
| Ses Desibel (dB) | 53 db |
“AlfaJet 100KW Sanayi Tip Endüstriyel Fanlı Elektrikli Isıtıcı” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
İlgili ürünler
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater
Ex Proof Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı – Exproof Atex Industrial Type Fan Heater
Alp-ETA-EX60 Heater Unit Ex Proof Fanlı Isıtıcı 60KW 6.900m3/h
Ex Proof Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı – Exproof Atex Industrial Type Fan Heater
Alp-ETA-EX2 Heater Unit Ex Proof Fanlı Isıtıcı 2,5KW-400m3/h
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater
Ex Proof Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı – Exproof Atex Industrial Type Fan Heater
Alp-ETA-EX50 Heater Unit Ex Proof Fanlı Isıtıcı 50KW 6.900m3/h
Ex Proof Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı – Exproof Atex Industrial Type Fan Heater
Alp-ETA-EX10 Heater Unit Ex Proof Fanlı Isıtıcı 10KW-1.500m3/h
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater
AlfaJet 150KW Sanayi Tip Endüstriyel Fanlı Elektrikli Isıtıcı


















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.