AlfaJet 150KW Sanayi Tip Endüstriyel Fanlı Elektrikli Isıtıcı
| Modeli | Alfa-Jet 150 kw Sanayi Tipi Elektrikli Fanlı Isıtıcı |
| Kapasite | 50 – 100 -150 ( 50.000Watt-100.000Watt-150.000Watt) |
| Kcal/h | 44.000 – 88.000 – 132.000Kcal/h |
| Btu/h | 173.400 – 346.800 – 520.200Btu/h |
| Ses Desibeli | 82 db |
| Hava Debisi | 18.000 m3/h |
| Çalışma Voltajı | 380V – 50hz [Opsiyon ( 3P Trafolu 460Volt-60Hz )] |
| Ölçüler | Boy/En/Yükseklik 1.250x700x900mm |
| Ağırlık | 175kg |
| Açıklama | -Ergonomik Şık Tasarım |
| -3 Yıl Garanti | |
| -Yüksek Isıtma | |
| -Ortam ve Üfleme Sıcaklığı Kadranı | |
| -Tekerlekli ve Mobil Kolay Taşıma | |
| -Sökülebilir ön Davlumbaz ( Boru Bağlanabilir) |
AlfaJet 150 ; Endüstriyel Fanlı Elektrikli Isıtıcı Ürün hem ısıtma işlemini hem de soğutma işlemini bir arada yapabilen tasarıma sahiptir.
Sanayi Tipi Endüstriyel Elektrikli Fanlı Isıtıcı, sadece tasarımı ile göze çarpmaz aynı zamanda yer, zemin veya duvara montajlı kullanım avantajları ile inşaat konteynerleri, salonlar veya küçük tamirhaneler için ideal bir
Bu pratik elektrikli ısıtıcılar, mazot ve gaz kullanılarak ısıtmanın tercih edilmediği mekanlarda oldukça iyi bir alternatiftir.
Entegre bağlantı kablosuna sahip olan elektrikli ısıtıcıyı, prize takmanız yeterlidir. Arzu edilen sıcaklık, entegre termostat sayesinde kademesiz olarak ayarlanabilir.
Ayrıca sahip olduğu fan, ısıtma fonksiyonu olmadan da işleme geçirilebilir.
Geliştirilmiş donatımları, örneğin termal korumalı fan ve aşırı ısınma koruması gibi özellikleri yani sıra, çift kaplı tasarımı ile ideal bir ısı izolasyonu sağlar.
Mobil kullanımlar için tasarlanmış olan elektrikli ısıtıcılar, sahip olduğu taşıma kolu sayesinde her yerde kullanılabilir.
Akıllı enerji tasarrufu: Ayarladığınız değere ulaşıldığında ısıtma cihazının termostatı sadece ısıtma bobini kapatmaz aynı zamanda vantilatörü de durdurarak cihazın elektrikle çalışan tüm birimlerini durdurur. Çalışma esnasında ortam ısısı istenilen değerin altına düştüğünde fan ve ısıtıcı cihaz tekrar otomatik olarak devreye girer. Bu nedenle diğer alternatiflere göre çok daha ekonomik bir ısıtma sağlar
150 kw fanlı ısıtıcı,
150 kw fanlı ısıtıcı,
150 kw elektrikli ısıtıcı,
150 kw elektrikli fanlı ısıtıcı,
150 kw,
150 kw ısıtıcılar,
150 kw trotech,
150 kw goldsun ısıtıcı,
150 kw ısıtıcı fan,
150 kw kumtel fanlı ısıtıcı,
150 kw elektrikli ısıtıcı fiyatları,
150 kw elektrikli ısıtıcılar,
150 kw a++ elektrikli ısıtıcı,
150 kw fanli isitici,
150 kw trotec ısıtıcı,
150 kw fan ısıtıcı,
150 kw fanlı ısıtıcı fiyatları,
150 kw kumtel ısıtıcı fan,
150 kw elektrikli petek ısıtıcı,
150 kw ivigo ısıtıcı,
150 kw a+++ ısıtıcı fiyatları,
150 kw fanlı ısıtıcılar,
150 kw kumtel elektrikli ısıtıcı,
150 kw tasarruflu ufo isıtıcı fiyatları,
150 kw az yakan elektrikli ısıtıcı tavsiye,
150 kw goldsun dış mekan ısıtıcı,
150 kw üflemeli ısıtıcı,
150 kw dış mekan ısıtıcıları,
150 kw elektrikli ısıtıcı fan,
150 kw kumtel ısıtıcı fiyatları,
150 kw a+++ elektrikli soba,
150 kw sanayi tipi elektrikli ısıtıcı,
150 kw elektrikli sobalar,
150 kw sanayi tipi ısıtıcı fan,
150 kw ısıtıcı soba,
150kw elektrikli radyant ısıtıcı,
150 kw elektrikli ayak ısıtıcı,
150 kw luxell fanlı ısıtıcı,
150 kw en iyi elektrikli ısıtıcı,
150 kw elektrikli ısıtıcı soba,
150 kw mitsubishi evo 5,
150 kw ufo elektrikli ısıtıcı,
150 kw elektrikli fanlı isıtıcı,
150 kw elektriksiz ısıtıcı,
150 kw nobo elektrikli ısıtıcı,
150 kw elektrikli hali alti isiticisi,
150 kw az yakan elektrikli ısıtıcı,
150 kw fanlı elektrikli ısıtıcı,
150 kw elektriksiz oda ısıtıcıları,
150 kw dış mekan elektrikli ısıtıcı,
150 kw minisan ısıtıcı,
150 kw dysis ısıtıcı,
150 kw fanlı ısıtıcı kumtel,
150 kw elektrikli isıtıcı rezistans fiyatları,
150 kw halı altı elektrikli ısıtıcı,
150 kw tüplü ısıtıcılar,
150 kw awox fanlı ısıtıcı,
150 kw az yakan elektrikli ısıtıcı fiyatları,
150 kw en az elektrik harcayan ısıtıcı,
150 kw duvar tipi elektrikli isıtıcı,
150 kw raks ısıtıcı,
150 kw en iyi ısıtıcı,
150 kw en iyi infrared ısıtıcı,
150 kw isitici fan,
150 kw en az yakan elektrikli ısıtıcı,
150 kw en az yakan elektrikli ısıtıcı 2023,
150 kw tasarruflu ısıtıcı,
150 kw goldsun elektrikli ısıtıcı,
150 kw duvar tipi fanlı isıtıcı,
150 kw hali alti isitici,
150 kw cafe ısıtıcı,
150 kw goldsun infrared ısıtıcı,
150 kw sanayi tipi fanlı isıtıcı fiyatları,
150 kw duvar tipi fanlı ısıtıcı,
150 kw en iyi fanlı ısıtıcı,
150 kw kafe ısıtıcı,
150 kw tasarruflu elektrikli ısıtıcı,
150 kw sanayi tipi isitici,
150 kw su isıtıcı banyo,
150 kw sanayi tipi ısıtıcılar,
150 kw ufo fanlı ısıtıcı,
150 kw sıcak soğuk fanlı isıtıcı,
150 kw nobo ısıtıcı fiyatları,
150 kw banyo su ısıtıcısı,
150 kw luxell elektrikli ısıtıcı,
150 kw elektrik tasarruflu ısıtıcı,
150 kw elektrikli ani su ısıtıcı,
150 kw vigo 2500 watt beyaz dijital elektrikli konvektör isıtıcı,
150 kw fakir fanlı ısıtıcı,
150 kw az elektrik yakan ısıtıcı,
150 kw elektrikli duvar tipi ısıtıcı,
150 kw endüstriyel fanlı ısıtıcı,
| Kapasite KW | 2.5 — 5 KW |
|---|---|
| Kcal/h | 2.200 — 4.400 Kcal/h |
| Btu/h | 8.650 — 17.340 Btu/h |
| Debi (m3/h) | 1000 m3/h |
| Voltaj Frekans (V,hz) | 230V — 50hz |
| Ölçüler(Boy/En/Yükseklik)(mm) | 375 / 354 / 451mm |
| Ağırlık (kg) | 9 kg |
| Ses Desibel (dB) | 53 db |
“AlfaJet 150KW Sanayi Tip Endüstriyel Fanlı Elektrikli Isıtıcı” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
İlgili ürünler
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater
AlfaJet 200KW Sanayi Tip Endüstriyel Fanlı Elektrikli Isıtıcı
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater
AlfaJet 80KW Sanayi Tip Endüstriyel Fanlı Elektrikli Isıtıcı
Ex Proof Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı – Exproof Atex Industrial Type Fan Heater
Alp-ETA-EX50 Heater Unit Ex Proof Fanlı Isıtıcı 50KW 6.900m3/h
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater
Kanal Pano ve Kaset Tip Elektrikli Isıtıcılasr
AlfaJet AKT Serisi Kaset ve Pano Tip Rezistanslı Elektrikli Isıtıcılar
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater
Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı - Industrial Type Fan Heater


















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.